Injustice
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pobór na MG!

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin



Pobór na MG! Empty
PisanieTemat: Pobór na MG!   Pobór na MG! EmptyPią Lip 03, 2015 2:40 pm

Rekrutacja na posadę MG została oficjalnie otwarta! Każdy z Was może dołączyć do szeregów tej grupy. Potencjalny kandydat musi spełniać trzy najważniejsze punkty:

1. Kreatywność.
Nie możemy sobie pozwolić na to, by osoba kierująca sesją umieszczała mało interesujące posty. Kreowanie misji, lokacji, postaci NPC musi być ciekawe. Odpisy nie mogą być również zbyt krótkie. Administracja liczy na to, że osoba decydująca się na tę posadę, będzie pisała dość stylistycznie i szczegółowo.

2. Upewnij się, że masz czas!
MG jest częścią forum, która tak naprawdę nadaje rozgrywce tempa, co za tym idzie, odpisy muszą być w miarę regularne. Musimy mieć gwarancję, że kandydat nie zrezygnuje z posady parę dni po jej otrzymaniu.

3. Obiektywność.
Wymagamy obiektywności. Osoba kierująca losami innych postaci nie może być stronnicza. Subiektywność będzie karana w postaci zabijania innych graczy z powodów nieprzyjaznych stosunków prywatnych, czy to forumowych, będzie surowo karana. (No, może nie aż tak drastycznie)


To wszystko z mojej strony. Pragnę również zauważyć, że z MG powinien być stały kontakt.

Osoby zainteresowane posadą MG proszone są o napisanie do mnie PW, następnie dostaną ode mnie dalsze instrukcje.
Powrót do góry Go down
 
Pobór na MG!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Injustice :: Informacje :: Organizacyjne :: Ogłoszenia-
Skocz do: