Injustice
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zażalenia, skargi, etc.

Go down 
+7
Joker
Scarecrow
Banshee
Batman
Vague
Admin
Damian Wayne
11 posters
AutorWiadomość
Damian Wayne

Damian Wayne


Wiek : wkurwiony jedenastolatek

Zażalenia, skargi, etc. Empty
PisanieTemat: Zażalenia, skargi, etc.   Zażalenia, skargi, etc. EmptyCzw Lip 02, 2015 3:12 pm

Nic tu nie ma, więc pozwoliłam sobie założyć temat.

1) W Panelu Administrcyjnym trzeba zezwolić nowym użytkownikom na wklejanie linków w posty, bo nie da się nawet KP opublikować, bo jest w niej zawarty link gifa.
2) We wzorze KP trzeba usunąć link gifu Catwoman i wstawić "tutaj wstaw link do gifa" czy coś w tym rodzaju.
3) No i te miniatury avatarów przy są też trochę bez sensu.
4) Informatory też są bez sensu, bo w komiksach/filmach lub serialach na ich podstawie cały czas coś się dzieje postaciom, są ranione, porywane, zabijane, więc uważam, że lepiej byłoby po prostu wpisać w regulamin, że trzeba wyrazić zgodę, żeby postać była zabita, a reszta zależy od MG.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin



Zażalenia, skargi, etc. Empty
PisanieTemat: Re: Zażalenia, skargi, etc.   Zażalenia, skargi, etc. EmptyCzw Lip 02, 2015 7:08 pm

Wszystkie powyższe punkty (do trzeciego), zostały zmienione. Co do informatora - myślę, że lepiej MG powinien wiedzieć, na co może sobie pozwolić. W ten sposób można uniknąć wielu nieporozumień, oraz zażaleń od userów.
Powrót do góry Go down
Vague

Vague


Wiek : 22
Ekwipunek : pistolet i jakieś inne duperele

Zażalenia, skargi, etc. Empty
PisanieTemat: Re: Zażalenia, skargi, etc.   Zażalenia, skargi, etc. EmptyCzw Lip 02, 2015 8:10 pm

a ja chcę się poużalać nad tymi pożal się Boże relacjami, rozumiem, że na wszystkiego rodzajach sl są one obecne, ba konieczne, ale serioo, na forum o superhero, co będziemy w nich pisać, już widzę jak Superman idzie do relek Lexa i piszę "nie lubię Cię bo zjadłeś mi jogurt"

jestem w stanie zrozumieć, że nie możemy udawać że jedni nie znają drugich, ani nie będzie też kogoś kto zna albo nie zna nikogo innego, więc można by zrobić nie wiem jakąś skalę popularności im więcej questów, albo bardziej epickie tym bardziej znana postać, a postacie kanoniczne miałyby na wstępie nie wiem plus 2 do kp bo je siłą rzeczy większość zna
Powrót do góry Go down
Batman
Mistrz Gry
Batman


Wiek : 38
Ekwipunek : Ło Panie, za mały limit słów żebym mógł wszystko streścić.

Zażalenia, skargi, etc. Empty
PisanieTemat: Re: Zażalenia, skargi, etc.   Zażalenia, skargi, etc. EmptyPią Lip 03, 2015 10:50 am

Podbijam. Karta relacji jak dla mnie jest całkowicie zbędna.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin



Zażalenia, skargi, etc. Empty
PisanieTemat: Re: Zażalenia, skargi, etc.   Zażalenia, skargi, etc. EmptyPią Lip 03, 2015 11:56 am

Po dłuższym namyśle administracji - usunięto dział z relacjami. C:
Powrót do góry Go down
Vague

Vague


Wiek : 22
Ekwipunek : pistolet i jakieś inne duperele

Zażalenia, skargi, etc. Empty
PisanieTemat: Re: Zażalenia, skargi, etc.   Zażalenia, skargi, etc. EmptyPią Lip 03, 2015 1:40 pm

łubudubu łubudubu niechaj żyje prezes naszego klubu, niech żyje nam

śpiewałam ja, ja Vague
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Wiek : 18
Ekwipunek : nóż

Zażalenia, skargi, etc. Empty
PisanieTemat: Re: Zażalenia, skargi, etc.   Zażalenia, skargi, etc. EmptySob Lip 04, 2015 6:13 pm

Proponuję jakąś restrykcję na grupy bo ilość złoczyńców zdecydowanie się rozrasta...
Powrót do góry Go down
Scarecrow
Mistrz Gry
Scarecrow


Wiek : 38
Ekwipunek : Maska, toksyny strachu, w wielu formach

Zażalenia, skargi, etc. Empty
PisanieTemat: Re: Zażalenia, skargi, etc.   Zażalenia, skargi, etc. EmptyPią Lip 17, 2015 11:16 pm

Podbijam. Trza by było jakichś herosów nam dorobić.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Wiek : Gdyż iż, możliwe, że... a po twarzy nie widać?!
Ekwipunek : Znowu zaczynasz?!

Zażalenia, skargi, etc. Empty
PisanieTemat: Re: Zażalenia, skargi, etc.   Zażalenia, skargi, etc. EmptyPią Lip 17, 2015 11:28 pm

1. Proponuje zmienić listę aktywnych gracz, z 48h do 24h. To najzwyczajniej na świecie, niepotrzebne i troszeczkę kłamliwe.
2. Event, event i jeszcze raz - event. To naprawdę przyciąga użytkowników, a pomysłów ja też mam sporo.
Tylko proszę Was, nie róbcie wielkiego wątku z wszystkimi graczami na forum - to mija się z celem i stopuje fabułę. Dać globalny event i osobno poprowadzić wątki dla poszczególnych osób.
Nowy superzłoczyńca, który uwięził Batmana? Proszę bardzo!
Przybysze z innego wymiaru, mający na początku dobre intencje, ależ dawać!
Nowa trucizna w Gotham, ogłupiająca ludzi? Uwięzienie większości bohaterów? Przejęcie władzy nad miastem, przez złoczyńców?
Cokolwiek! W tym universum, możliwości jest multum. Wystarczy tylko po nie sięgnąć.
3. Wprowadzić na przyszłość ograniczenie dotyczące multikont, a mianowicie:
Żeby na jedną osobę, przypadała jedna postać z universum, typu Joker czy Batman. Na pewno znajdzie się gość, który już ma z dwie postacie, z DC. A to jest po prostu, ograniczenie rozwoju nowym użytkownikom.
4. To już taki dodatek - spisać wszystkich ważniejszych złoczyńców, bohaterów oraz - najważniejsze ich grupy. To doprawdy pomoże nowym graczom.
Ja tu jeszcze przyjdę.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Wiek : Gdyż iż, możliwe, że... a po twarzy nie widać?!
Ekwipunek : Znowu zaczynasz?!

Zażalenia, skargi, etc. Empty
PisanieTemat: Re: Zażalenia, skargi, etc.   Zażalenia, skargi, etc. EmptyPią Lip 17, 2015 11:34 pm

Jeszcze jedno, odnosząc się do powyższych wiadomości.
Proszę Was, nie wprowadzajcie żadnych restrykcji. Wiem z własnego doświadczenia, że gracza się nie da zmusić do gry inną postacią, niż on chce. Zamiast ograniczeń, wprowadźcie jakieś atuty bycia bohaterem. Cokolwiek. Globalna misja tylko dla herosów et cetera. To o wiele lepiej wpłynie na reputacje forum.
Tyle.
Czołem.
Powrót do góry Go down
Wonder Woman

Wonder Woman


Wiek : Wygląda na 23 lata
Ekwipunek : Lasso Prawdy, Bransolety Zwycięstwa, Miecz i Tarcza

Zażalenia, skargi, etc. Empty
PisanieTemat: Re: Zażalenia, skargi, etc.   Zażalenia, skargi, etc. EmptyPon Lip 20, 2015 11:33 pm

To bardziej przypominajka niż propozycja jakiegoś mocnego usprawnienia forum. Dopiero co zacznę tu grę, ale zauważyłem, że wśród działów forum brakuje tu jednej z ważniejszych lokacji, a mianowicie Metropolis! Może warto byłoby coś z tym zrobić? ^^
Powrót do góry Go down
Scarecrow
Mistrz Gry
Scarecrow


Wiek : 38
Ekwipunek : Maska, toksyny strachu, w wielu formach

Zażalenia, skargi, etc. Empty
PisanieTemat: Re: Zażalenia, skargi, etc.   Zażalenia, skargi, etc. EmptyNie Sie 02, 2015 11:30 pm

Proponowałbym by admini raczyli czasem wchodzić na forum i robić coś wiecej niz popatrzeć czy się nie zawaliło.
Eventy trudne nie sa, tylko wymagają czasu, plus przydałaby się reklama i jakiś rozruch. inaczej to pier*olnie.
Powrót do góry Go down
Lupin

Lupin


Wiek : 33
Ekwipunek : dokumenty

Zażalenia, skargi, etc. Empty
PisanieTemat: Re: Zażalenia, skargi, etc.   Zażalenia, skargi, etc. EmptyWto Sie 04, 2015 12:41 am

Wnosze o ruszenie dupy, ale co taki Miś o małym rozumku może wiedzieć
Nic, ech
Powrót do góry Go down
Ilusion

Ilusion


Wiek : 18
Ekwipunek : Smartfon, zestaw noży, supernowoczense trucizny

Zażalenia, skargi, etc. Empty
PisanieTemat: Re: Zażalenia, skargi, etc.   Zażalenia, skargi, etc. EmptyWto Sie 04, 2015 2:20 am

Lupin, takie życie..Ci co najmniej mogą najwięcej chcą.
Powrót do góry Go down
Lupin

Lupin


Wiek : 33
Ekwipunek : dokumenty

Zażalenia, skargi, etc. Empty
PisanieTemat: Re: Zażalenia, skargi, etc.   Zażalenia, skargi, etc. EmptyWto Sie 04, 2015 12:00 pm

ech, wnoszę za tym, żeby nie przejmować się odgórną władzą i jak ktoś ma chęć to pisać, a jak się jakieś nowe osoby przez przypadek pojawią to je też zachęcać do pisania, może brak kolorka ich nie zrazi, ja nie mam zamiaru przestawać pisać tylko dlatego, że ważnych nie ma, a jak oni nie chcą prowadzić forum to ja chętnie przejmę
Powrót do góry Go down
napewnocosfajnego





Zażalenia, skargi, etc. Empty
PisanieTemat: Re: Zażalenia, skargi, etc.   Zażalenia, skargi, etc. EmptyCzw Sie 06, 2015 4:18 pm

Heh. Reklama na vlh raczej nic nie dała. Ale próbujcie, próbujcie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zażalenia, skargi, etc. Empty
PisanieTemat: Re: Zażalenia, skargi, etc.   Zażalenia, skargi, etc. Empty

Powrót do góry Go down
 
Zażalenia, skargi, etc.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Injustice :: Informacje :: Organizacyjne :: Propozycje-
Skocz do: